Przegląd sesji
Data: wtorek, 08.05.2018
13:00
-
13:15
Otwarcie konferencji
Miejsce: Beta&Gamma
13:15
-
14:15
S1: Ocena właściwości powierzchniowych
Miejsce: Beta&Gamma
Przewodniczący: Dr Marta Wasilewska, Politechnika Białostocka
Przewodniczący: Marcin Nowacki, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
S2b: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
14:15
-
14:50
Obiad
Miejsce: Beta&Gamma
14:50
-
15:40
S2a: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
15:40
-
17:20
S3: Materiały do napraw nawierzchni drogowych
Miejsce: Beta&Gamma
Przewodniczący: Prof. Marek Iwanski, Politechnika Świętokrzryska
Przewodniczący: Dr Paweł Mieczkowski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
S2c: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
17:20
-
17:40
Podsumowanie
Miejsce: Beta&Gamma
S2d: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
Data: środa, 09.05.2018
9:00
-
10:40
S4: Nośność nawierzchni drogowych i lotniskowych
Miejsce: Beta&Gamma
Przewodniczący: Dr Mirosław Graczyk, Instytut Badawczy Dróg i Mostów (IBDiM)
Przewodniczący: Dr Dawid Ryś, Politechnika Gdańska
S2e: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
10:40
-
11:00
Przerwa na kawę
Miejsce: Beta&Gamma
S2f: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
11:00
-
12:40
S5: Nowoczesne metody napraw
Miejsce: Beta&Gamma
Przewodniczący: Dr Piotr Zieliński, Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Przewodniczący: Dr Krzysztof Błażejowski, ORLEN Asfalt sp. z o.o.
S2g: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
12:40
-
13:00
Przerwa na kawę
Miejsce: Beta&Gamma
S2h: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
13:00
-
14:40
S6: Nieniszące metody diagnostyczne
Miejsce: Beta&Gamma
Przewodniczący: Prof. Antoni Szydło, Politechnika Wrocławska
Przewodniczący: Dr Mariusz Wesołowski, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
S2i: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
14:40
-
15:00
Podsumowanie konferencji
Miejsce: Beta&Gamma
S2j: Sesja plakatowa
Miejsce: Hall (obok Beta&Gamma)
Wszystkie plakaty
15:00
-
16:00
Obiad
Miejsce: Beta&Gamma